Liverpul preokretom do pobjede protiv Fulama

Fudbaleri Liverpula pobijedili su danas na svom terenu ekipu Fulama rezultatom 4:3 u 14. kolu Premijer lige.

Golove za Liverpul postigli su Bernd Leno (autogol) u 20. minutu, Aleksis Mekalister u 38. i Vataru Endo u 87. i Trent Aleksander-Arnold u 8. Kod gostiju u listu strijelaca upisali su se Hari Vilson u 24, Keni Tete u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena i Bobi De Kordova-Rid u 80. minutu.

Liverpul je drugi na tabeli sa 31. bodom, a u narednom kolu gostovaće Šefild junajtedu. Fulam je 13. sa 15 bodova, a u narednom kolu Premijer lige dočekaće Notingem Forest.

Fudbaleri Čelsija savladali su na svom terenu Brajton 3:2. Dva gola za Čelsi postigao je Enco Fernandez u 17. i 65. minutu iz penala. Jednom se u strijelce upisao Levi Kolvil u 21. minutu. Fudbaleri Čelsija su meč završili sa igračem manje, pošto je u 45. minutu isključen Konor Galager.

Golove za Brajton dali su Fakundo Buonanote u 43. minutu i Žoao Pedro u 92. minutu.

Čelsi je deseti na tabeli Premijer lige sa 19 bodova, a u narednom kolu gostovaće Mančester junajtedu. Brajton je osmi sa 22 boda, a u narednom kolu dočekaće Brentford.

Fudbaleri Bornmuta i Aston Vila su odigrali bez pobjednika, 2:2.