Sport

Dejan Kuluševski donio bod Totenhemu u 90. minutu

Fudbaleri Mančester sitija i Totenhema odigrali su večeras na “Etihadu” bez pobjednika, 3:3 u derbi meču 14. kola engleske Premijer lige.

Golove za Mančester siti postigli su Son Hjun Min (autogol) u devetom, Fil Foden u 31. i Džek Griliš u 81. minutu. Kod gostiju, u listu strijelaca upisali su se Son Hjun Min u šestom, Đovani Lo Selso u 69. i Dejan Kuluševski u 90. minutu.

Fudbaleri Mančester sitija se poslije trećeg uzastopnog remija u Premijer ligi nalaze na trećem mjestu na tabeli sa 30 bodova. Klub iz Mančestera će u narednom kolu gostovati Aston Vili.

Fudbaleri Totenhema su na poslednja četiri kola u engleskom prvenstvu bez pobede, pošto su prije večerašnjeg remija zabilježili tri poraza. Londonski klub je peti na tabeli sa 27 bodova, a u narednom kolu na svom terenu dočekaće Vest Hem.

Ranije danas odigrana su četiri meča 14. kola Premijer lige, a postignuti su sledeći rezultati: Bornmut – Aston Vila 2:2, Čelsi – Brajton 3:2, Liverpul – Fulam 4:3 i Vest Hem – Kristal Palas 1:1.