Junajted ponovo razočarao

Fudbaleri Bornmuta i Mančester junajteda odigrali su neriješeno, 2:2 (2:1) u 32. kolu Premijer lige.

Bio je to još jedan izuzetno loš dan izabranika Erika ten Haga, potpuno su razočarali na jugu Engleske i pravo je čudo kako “Trešnjice” nisu došle do sva tri boda.

Junajted je poslije poraza Totenhhema imao priliku da smanji razliku na osam bodova u borbi za plasman koji vodi u Ligu šampiona, ali nisu u tome uspjeli, pa sada imaju deset bodova minusa za “Pjevcima” i Aston Vilom.

Junajted je još jednom pokazao niz slabosti u igri, Bornmut je lako dolazio do prilika i djelovalo je kao da se izabranici Andonija Iraole bore za taj visok plasman.

Gotovo da nije bilo igrača u timu gostiju koji je zaslužio prolaznu ocjenu pa je i bod, s obzirom na ono što su prikazali, bio dobar.

Dominik Solanke je u 16. minutu donjeo prednost domaćinu pošto se okliznuo Vili Kambvala.

Uspjeo je Junajted da izjednači u 31. minutu pošto se Bruno Fernandeš odlično snašao u gužvi pred golom “Trešnjica”.

Ipak, na odmor se otišlo prednošću domaćina, Džastin Klajvert je preciznim udarcem u 36. minutu savladao Onanu za 2:1.

Sve što je Junajted uspjeo da uradio bio je penal u 65. minutu iz kojeg je drugim golom na utakmici Fernandeš donio bod svom timu.