Barselona ne može ni protiv desetorice

Fudbaleri Sevilje i Barselone odigrali su nerešeno 1:1, u zaostalom meču četvrtog kola španske Primere.

Ekipa Sevilje je na domćem terenu povela golom Papua Gomesa u 32. minutu, nakon što je iskoristio dodavanje iz kornera Ivana Rakitića.

Ronald Arauho je u 45. minutu izjednačio rezultat, nakon što je bio najviši u skoku posle kornera.

Direktan crveni karton je u 64. minutu dobio igrač Sevilje Žil Kunde. Francuski igrač je loptom u lice pogodio fudbalera Barselone Djordija Albu.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj igrao je za Sevilju od 70. minuta.

Sevilja je druga na tabeli Primere sa 38 bodova, pet manje od vodećeg Real Madrida, dok Barselona na sedmom mestu ima 28 bodova.

Špansko prvenstvo nastavlja se početkom nove godine, kada će Sevilja gostovati Kadizu, a Barselona ekipi Majorke.