Siti lako sa Borusijom, minimalac Reala u Bergamu

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Borusiju Menhengladbah sa 2:0 u Budimpešti, dok je Real sa igračem više bio bolji od Atalante 1:0 u Bergamu u prvim utakmicama osmine finala Lige šampiona.

Bio je to 19. vezani trijumf izabranika Pepa Gvardiole u svim takmičenjima i zaista djeluju zastrašujuće u ovim momentima.

Gostima je 29 minuta bilo potrebno da dođu do prednosti. Bernardo Silve je doveo Siti u vođstvo, a asistenciju je upisao Žoao Kanselo.

Svjestan je engleski klub bio da bi još jednim golom gotovo sigurno završio posao kada je ovaj dvomeč u pitanju.

Brazilski napadač Gabrijel Žesus bio je taj koji je postavio konačan rezultat. Ovoga puta Bernardo Silva se našao u ulozi asistenta.

Fudbaleri Real Madrida slavili su na gostovanju Atalanti zahvaljujući goru Ferlana Mendija u finišu utakmice.

Defanzivac kraljevskog kluba je postigao sjajan gol u 86. minutu nakon pasa Luke Modrića i tako omogućio svojoj ekipi da revanš dočeka sa minimalnom prednošću.